Gizlilik Politikamız

altinkaynak.com içeriğini ve sunulan hizmeti herhangi bir zamanda ve nedenle, değiştirme ya da servisi durdurma hakkına sahiptir. Bu metin, altinkaynak.com tarafından kabul edilen ve yürütülen gizlilik ilkeleri hakkında bilgi vermektedir. Bu bilgilerden başlıcaları şunlardır:

  • Kullanıcıların ne tür kişisel bilgilerinin toplandığı,
  • Hangi organizasyonun bu tür bilgileri topladığı,
  • Üçüncü şahıs ve kuruluşlara bu bilgilerin nasıl verildiği,
  • Çocuk yaşta olan kullanıcılar için olan kişisel hakların korunması ilkesi,
  • Kullanıcıların, kendi bilgilerinin hangilerinin üçüncü şahıs veya kuruluşlara verilebileceğinin seçme özelliği hakkında detaylı bilgi,
  • Kullanıcı bilgilerinin ne yollar ile değiştirilebileceği veya silinebileceği,

"Kişiyi Belirleyici Bilgiler", kişinin diğer şahıslara kendisini tanıtmak, iletişim kurmak ve benzer nedenler ile veri tabanımıza geçirdiği ve gösterime sunduğu bilgilerdir. Bunlara örnek olarak ad ve soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ya da e-posta adresiniz gösterilebilir. altinkaynak.com, veri tabanında bulundurduğu bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir. Ancak, kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmaz.

Bu Gizlilik İlkesi, Kullanıcı Sözleşmemiz ile birebirdir ve Gizlilik İlkesi'nin okunması ve kabul edilmesi sırasında, Kullanıcı Sözleşmemiz’in de kabul edilmesi gerekmektedir. Bu sözleşmeler, sadece altinkaynak.com sitesinde ve altinkaynak.com’un sağladığı servislerde geçerlidir. Diğer siteler (tarafımızca link verilen, üçüncü kuruluşlar olarak tabir edilen veya altinkaynak.com ile işbirliği içerisinde olan kuruluşlar) kendi ilke ve sözleşmelerine sahip olabilirler ancak bunlar altinkaynak.com tarafından kontrol edilemez, ve bu nedenle de, bu sözleşmede bahisleri geçmemektedir. Bu nedenle, altinkaynak.com link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden kesinlikle sorumlu değildir.